Zelená jídelní židle Actona Nora – stylový prvek do vaší kuchyně!

Toužíte po stylové jídelně, která bude pohodlným místem k setkávání celé rodiny? Vsaďte na skandinávsky laděnou židli Actona, která bude skvělým stavebním kamenem celého prostoru.

O značce:

Současný design, který však pamatuje na minulost a bere si z ní to nejlepší. Taková je strategie dánské značky Actona, která tak ve svém nábytku kombinuje modernu s lehkými retro akcenty odkazujícími na to nejzajímavější, co severský design dosud přinesl.

Actona nábytek

Designový klenot do vaší kuchyně

Jídelní židle Actona Nora představuje stylový klenot, který může doplnit každou moderní kuchyň. Jeho zelená barva působí svěžím dojmem a rozzáří vaše interiéry. Zároveň je však na rozdíl od jiných výrazných barev velmi snadno kombinovatelná s dalšími prvky v místnosti.

Samotné provedení židle je vynikající kvality a zaručuje tak dlouhou životnost výrobku. Zelená barva se perfektně sladí s přírodními materiály, které jsou v nábytku zaktuálnění zřejmě nejvýraznějším trendem.

Actona Nora

Komfort severského stylu

Jídelní židle Actona Nora není pouze designovým kouskem, ale také velmi pohodlným místem k sezení. Obklad sedáku a opěradla je proveden ze dřevotřísky s překližkovými vrstvami, na ně nikdy nepřijdou. Úhledně zpracované nohy pak zaručují pevnost a stabilitu.

Představte si teď, jak se na židli Actona posadíte ke snídani a jak si užijete komfort severského stylu. Je to pocit, který si zamilujete a chcete si ho užívat každý den.

Actona jídelní set

Kde koupit jídelní židli Actona Nora?

Nabídku na jídelní židli Actona Nora naleznete na stránkách SIDONIA.cz, specialisty na skandinávský nábytek a doplňky. Pokud jste si již oblíbili severský styl a máte rádi kvalitní a designový nábytek, určitě byste měli návštěvu této stránky zvážit.

Nejen líbivý design, ale i pohodlné sezení, stabilita a snadná kombinovatelnost s dalšími kusy nábytku vás u tohoto kousku zaručeně uchvátí. Nečekejte tak s výběrem vašeho snového nábytku a začněte si užívat komfort od dnes!