Zápustné umyvadlo Kaldewei Cono 3080 – praktické, elegantní a bez přepadu


Základní informace o umyvadle

Zápustné umyvadlo Kaldewei Cono 3080 je velmi praktickým a elegantním řešením do vaší koupelny. Umyvadlo je bez přepadu, což přináší nejen estetický, ale také praktický benefit. Když totiž nestrčíte do umyvadla příliš mnoho vody, nemusíte se bát, že vám voda přeteče a ucpou se tak odtokové trubky. Umyvadlo má šířku 60 cm, hloubku 50 cm a výšku 1,4 cm. Je v barvě alpské bílé, což se hodí do většiny moderních koupelen. Umyvadlo je dodáváno bez sifonu a baterie.

Snadná údržba

Umyvadlo Kaldewei Cono 3080 je navrženo tak, aby se jeho údržba co nejméně vymykala z normy. Povrch umyvadla je velmi snadno udržovatelný a stačí ho jednoduše vytřít jemným hadříkem a neagresivním čistícím prostředkem. Pokud se na umyvadle objeví nějaké skvrny, tak je také snadno odstraníte použitím správného čistícího prostředku, který vám zachová původní vzhled umyvadla.

Vhodné do každé koupelny

Díky svému designu a elegantnímu provedení je zápustné umyvadlo Kaldewei Cono 3080 vhodné pro každou moderní koupelnu. Jeho bezpřepadový tvar je nejen dobře vypadající a vypadá moderně, ale také nabízí praktické výhody, jako například snadnější údržbu a čištění. Umyvadlo je jednoduché, ale zároveň velmi funkční. Má jednoduché linie, které se do vaší koupelny perfektně integrují.

Nakupujte kvalitní nábytek

Vyberte si z nabídky společnosti Nábytek Přehledně

Pokud hledáte kvalitní nábytek do vaší koupelny, určitě byste měli navštívit internetový obchod Nábytek Přehledně. Tato společnost vám nabízí širokou škálu koupelnového nábytku, se kterým si vytvoříte svůj vysněný koupelnový interiér. V sortimentu najdete nejen zápustná umyvadla, ale i vysoké skříně, regály, zrcadla a mnoho dalšího.

Závěr

Zápustné umyvadlo Kaldewei Cono 3080 je velmi praktickým a elegantním řešením do vaší koupelny. Bez přepadu vám nabízí nejen estetický benefit, ale také praktický, protože se nemusíte bát, že vám voda přeteče a ucpou se odtokové trubky. Díky svému vzhledu se hodí do všech květiny moderních koupelen. Navíc jeho povrch je velmi snadno udržovatelný. Pokud tedy hledáte kvalitní nábytek do vaší koupelny, určitě byste měli navštívit internetový obchod Nábytek Přehledně, kde si můžete vybrat z široké nabídky koupelnového nábytku.

Zápustné umyvadlo Kaldewei Cono 3080