Šedá čalouněná dvoulůžková postel s úložným prostorem a roštem 180×200 cm od Mattis – Meise Möbel


Postel Mattis – skandinávský styl pro váš interiér

Postel Mattis

Postel Mattis přinese do vašeho interiéru nádech skandinávského stylu. Celá konstrukce drží na jemně zkosených nohách z dubového dřeva, které zajišťují stabilitu.

Výrazným prvkem je i celopolstrovaný rám a čelo postele s potahem z jemné strukturované látky. Tato šedá čalouněná dvoulůžková postel s úložným prostorem a roštem o rozměru 180×200 cm od Mattis – Meise Möbel je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Postel je vybavena lamelovým roštem, pod kterým se nachází úložný prostor. Rovněž je díky zkoseným nohám uložena ve výšce 20 cm od země, což vytváří dodatečný úložný prostor pro věci, které jsou větších rozměrů.

Postel s úložným prostorem

Šedá čalouněná dvoulůžková postel – pohodlí a styl v jednom

Postel Mattis je ideální volbou pro všechny, kdo hledají spolehlivé a stylové řešení pro svůj interiér. Díky svojí soběstačnosti a velikosti se hodí do jakéhokoliv prostoru a umožní vám vytvořit si dokonalé spaní.

Pokud hledáte kvalitní postel s úložným prostorem a roštem od renomovaného výrobce, neváhejte a objednejte si ji ještě dnes. Stačí si ji vybrat na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/seda-calounena-dvouluzkova-postel-s-uloznym-prostorem-s-rostem-180m200-cm-mattis-meise-moebel-2.

Detail postele