Relaxujte v módním stylu s houpacím křeslem Simex od Modernhome v šedo-bílém provedení

V dnešní uspěchané době se všichni snažíme najít cestu, jak se uvolnit a odpočinout si. Možnost strávit chvíli v pohodlí a klidu se stává stále důležitější. Ať už to bude po náročném dni v práci nebo jako způsob, jak se zdržet během volného času, houpací křeslo od Modernhome je ideální volbou. Toto šedo-bílé křeslo s názvem Simex vám umožní příjemně relaxovat a nabídnout vám jemné houpání, které uvolní a uklidní vaše nervy.

Pohodné opěradlo a dvojitá opěrka hlavy

Křeslo není jen o houpání, ale také o zajištění pohodlí. Modernhome Simex má pohodlné opěradlo, které podpoří vaši unavenou páteř. Dvojitá opěrka hlavy vám umožní odpočinout si a uvolnit svaly krku. Díky těmto vlastnostem si můžete být jisti, že není jen jednoduchým křeslem, ale jedná se o investici do vašeho zdraví a pohodlí.

Speciálně profilovaný rám a jeho vlastnosti

Speciálně profilovaný rám se ohýbá pod váhou uživatele, díky čemuž umožňuje lehké houpání. Rám je velmi odolný a je vyroben z „teplé“ ohnuté březové překližky. Tento materiál je běžně používaný v nábytkářském průmyslu, vyznačuje se vysokou životností a je odolnější vůči ohybu než ocel. Kromě toho je šetrný k životnímu prostředí, takže můžete být přesvědčeni, že investujete do ekologického produktu.

Odnímatelný potah a jeho složení

Odnímatelný potah je vyroben z látky odolné proti oděru a je vyplněn měkkou pěnou zajišťující pohodlí sezení. Díky tomuto potahu můžete být přesvědčeni, že budete mít křeslo čisté a stále vypadající jako nové.

Specifikace křesla

Maximální hmotnost křesla je 120 kg. Hmotnost křesla je pouze 10 kg, takže se s ním snadno můžete pohybovat kolem místnosti. Rozměry křesla jsou 67 x 76 x 96 cm (ŠxHxV).

Pokud hledáte způsob, jak si užít chvíli klidu a relaxovat, houpací křeslo Simex od Modernhome je ideální volbou. Můžete si jej pořídit v šedo-bílém provedení a být si jist, že můžete relaxovat s komfortem a stylu. Pokud si takové křeslo chcete pořídit, můžete si jej objednat na stránkách https://www.isolund.cz/produkt/modernhome-houpaci-kreslo-simex-sedo-bile/.

Houpací křeslo Simex od Modernhome