Oranžová manšestrová rohová pohovka Sting – Scandic – pravý roh

Modulární pohovka Scandic Sting je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohovku, kterou si mohou upravit dle svých představ a potřeb. Tuto pohovku lze snadno přizpůsobit prostoru, ve kterém se bude nacházet.

Modulární systém pro vaše pohodlí

Tento modulární systém vám umožní libovolně uspořádat, případně i oddělit, jednotlivé díly pohovky. Moduly mají navíc pohledově upravené všechny strany díky spodnímu připojovacímu systému. Díky tomu můžete jednotlivé moduly využít také samostatně jako křesla, která dokonale doplní obývací pokoj.

Chcete si vyzkoušet, zda bude pohovka do vašeho prostoru sedět? Nebo se při výběru barev nechcete spoléhat pouze na fotografie? Navštivte naši showroom, kde si můžete všechny moduly pohovky vyzkoušet a zkombinovat dle vašich představ.

Vyberte si z více modulů a doplňků

Kolekce Scandic Sting nabízí další moduly a doplňky, které můžete k pohovce přidat. Zkombinujte například sezení s opěradlem, rohový modul či lůžko a vytvořte si vlastní pohovku, která bude dokonale vyhovovat vašim potřebám.

Oranžová barva je osvěžující a rozhodně nebude v pokojích chybět. Kupte si tuto pohovku i s barevně sladěnými polštářky, které dodají nejen pohodlí, ale také celkový vzhled vašeho obývacího pokoje.

Pohovka Scandic Sting je vyrobená z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Když k tomu přidáte moderní design, získáte pohovku, která se stane dominantním prvkem vašeho obývacího pokoje.

Zaujala vás tato oranžová manšestrová rohová pohovka Sting – Scandic – pravý roh? Navštivte naši stránku skvelynabytek.cz a dejte se do výběru!

oranžová manšestrová rohová pohovka

oranžová manšestrová rohová pohovka