Nový koberec Universal Bouquet Monica, rozměr 140 x 200 cm


Nový koberec Universal Bouquet Monica: dokonalý doplněk vašeho interiéru

Nekonečno možností, jak koberec využít. Nabízíme vám nový koberec od značky Universal, který rozzáří vaše obývací pokoje, ložnice či dětské hřiště. S rozměry 140 x 200 cm se jedná o prostorný kousek, který skvěle zapadne do každé místnosti.

Krásné barevné odstíny, které zvýrazní detail vašeho interiéru

Koberec Universal Bouquet Monica sází na pestrobarevný odstín, který se snadno začlení do jakéhokoliv stylu a barevného pojetí. Nebojte se experimentovat a zkuste koberec zkombinovat s jiným dekoračním prvkem. Nechte svou kreativitu hrát a uvidíte, jak krásně dokáže tento kousek rozjasnit váš domov.

Koberec jako praktický a funkční doplněk vaší místnosti

Koberce jsou totiž perfektní k tepelné i zvukové izolaci, takže vám nebudou odříznuty nohy od těla ani v nejchladnějších měsících. Koberec zároveň řeší i zvukové problémy, takže se v místnosti sníží hučení a odrazy zvuku.

Koberec Universal Bouquet Monica
Koberec Universal Bouquet Monica, rozměr 140 x 200 cm

Vyzkoušejte si koberec umístit například pod konferenční stůl, pod postel nebo pod sedací soupravu. Díky tomu se nemusíte obávat, že by klasickým odkrytým podlahám chybělo nějaké kouzlo nebo útulnost.

Koberec, který zvýrazní kreativitu vašich dětí

Vaše nejmenší ratolesti zároveň ocení místo, kde si můžou v pohodlí a teple hrát. Pokud chcete do jejich pokoje vložit barevný prvek, který vyráží dech, je Universal Bouquet Monica tou nejlepší volbou.

Pri úklidu se nemusíte obávat o zachování vzhledu a kvality koberce. Stačí jej pravidelně vysát.

Za akční cenu 1599 Kč můžete mít tento krásný a praktický doplněk do každého místa vašeho domova. Objednat si ho můžete na tomto odkazu.