Nový ASIR jídelní set COSTA v barvách borovice atlantic, bílé a zelené

Praktický a prostorný jídelní set COSTA v mnoha barevných provedeních je tou nejlepší volbou pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní a stylový jídelní set pro svou domácnost. V tomto setu naleznete prostorný jídelní stůl, lavici a čtyři židle, ve stejném provedení a barvě, abyste mohli dokonale sladit svůj interiér.

Kvalitní čalounění a pohodlné sedáky

Všechny čtyři židle a lavice jsou vybaveny kvalitním čalouněním, které poskytuje pohodlí při delším sezení. Vyhovuje i těm nejnáročnějším uživatelům a poskytuje nadstandardní confort.

Stabilní dřevěné nohy z habrového dřeva

Dřevěné nohy jsou vyrobeny z kvalitního habrového dřeva, které je pro svou trvanlivost a pevnost vyhledávaným materiálem. To zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost celého jídelního setu COSTA.

Hezký elegantní detail- prošívání na židlích i lavici

Prošívání na židlích i lavici dodávají do interiéru elegantní nádech navíc. Z veškerých pozoruhodnostíjsou tahle prošívání těm nejvýraznějším, které mají potenciál se stát nedílnou součástí vašeho dekoru.

Pokud hledáte kvalitní jídelní set, pak neváhejte a investujte do jídelního setu COSTA v barvě borovice atlantic, bíle a zelené značky ASIR, který naleznete zde.

Technické údaje:

Materiál: melaminem potažená dřevotříska

Tloušťka: 18 mm

Habrové nohy

Polyuretanová výplň sedáků

Jídelní stůl:
Šířka: 120 cm Výška: 75 cm  Hloubka: 75 cm (1 kus)

Židle:
Šířka: 47 cm Výška: 90 cm Výška sedu: 49 cm (4 kusy)

Lavice:
Šířka: 100 cm Výška: 48 cm Hloubka: 39 cm (1 kus)

ASIR jídelní set COSTA

Investujte do kvality, investujte do jídelního setu COSTA značky ASIR. Razantní vzhled jídelního setu se snoubí svlastnostmi a detaily, které ho řadí mimo konkurenci.