Novinkou je venkovní koberec o rozměrech 120/170 cm v šedé a tmavě šedé barvě


Krátký popis

Tento venkovní koberec se bude perfektně hodit nejen na Váš balkón nebo terasu, ale i do vnitřních prostor. Koberec se snadnou údržbou o rozměrech cca 120 x 170 cm je odolný vůči znečištění a je zhotoven z polypropylenu s pěkným grafickým vzorem ve dvou odstínech šedé barvy.

Vhodný pro alergiky a pro podlahové topení

Kromě toho, že je tento koberec hezký, má i své praktické výhody. Výhoda: koberec je vhodný pro alergiky a do místností s podlahovým topením. To znamená, že se nebudete muset bát, že by se vám tato novinka venkovních koberců stala překážkou v péči o zdraví a pohodlí v domácnosti.

Velikost a materiál

Tento venkovní koberec má rozměr 120 x 170 cm a je z 100% polypropylenu. Pořiďte si tento kvalitní venkovní koberec! Jeho elegantní design vás zaujme na první pohled a zlepší jakýkoliv interiér.

Snadná údržba

Proč si vybrat tento venkovní koberec? Protože nejenže vypadá dobře, ale má i vynikající vlastnosti. Snadná údržba znamená, že není nutné používat agresivní čisticí prostředky. Pokud dojde ke znečištění, stačí koberec jemně otřít vlhkým hadříkem.

Pořiďte si tento venkovní koberec a užijte si zároveň kvalitní design a praktické vlastnosti!

Kde tento koberec použít?

A kde si můžete vychutnat krásu tohoto venkovního koberce? Určitě budou vhodné jakékoliv venkovní prostory – balkón, terasa nebo zahrada. Ale tuto novinku venkovních koberců můžete použít i do vašeho interiéru. Bude se skvěle hodit do obývacího pokoje, ložnice nebo dokonce do kuchyně.

Tmavá a světlá šedá – kombinujte dle potřeby

Tento venkovní koberec je k dispozici v dvou odstínech šedé – tmavá a světlá šedá. Můžete si tak vybrat ten, který se bude líbit nejvíce. Pořiďte si tento koberec a udělejte z každé místnosti elegantní prostor.

Ukázková fotografie

Novel venkovní koberec - 120/170 cm - šedá/tmavě šedá

Závěr

Pokud hledáte kvalitní venkovní koberec, který bude vypadat dobře jak v interiéru, tak venku, tak si určitě zasloužíte pohled na novinku venkovních koberců – Novel venkovní koberec – 120/170 cm – šedá/tmavě šedá. Tento koberec má vynikající vlastnosti, které se budou hodit každému. Navíc jeho design je elegantní a pěkný.