Nové interiérové dveře Naturel Accra 80 cm – posuvné bílé provedení ACCRACPLB80PO


Nové interiérové dveře Naturel Accra 80 cm

Moderní design pro váš interiér

Nové interiérové dveře Naturel Accra 80 cm jsou dokonalým prvkem, který ozdobí váš domov. Uvitelnější a elegantnější design dverí je rámová konstrukce z MDF s kvalitním CPL povrchem, který má lepší odolnost proti mechanickému poškození, poškrabání a lehkou údržbu. Dojem vynikne také díky výplni, která je složena z voštiny a bílého matného skla tl. 4 mm. Zasklení bez zasklívacích rámečků působí velice estetickým dojmem.

Vyberte si bílé provedení pro dokonalou čistotu

Provedení ACCRACPLB80PO zaručuje dokonalý čistý vzhled, který je snadno kombinovatelný s dalšími barvami v místnosti. Bílá barva je pro interiéry velmi oblíbená, protože poutá pozornost a zároveň působí uklidňujícím dojmem. Díky tomuto provedení dveří máte neomezené možnosti přizpůsobit interiéru váším potřebám.

Posuvný systém pro maximální využití prostoru

Dveře Naturel Accra 80 cm jsou vybaveny posuvným systémem, který umožňuje maximální využití prostoru v místnosti. Posuvné dveře se hodí zejména do menších místností, kde je prostor cenným zbožím. Díky tomuto systému také eliminujete nutnost vyrábět prostor pro otevírání klasických dveří, což vám dává větší možnost navrhování interiérů.

Koupě dveří Naturel Accra 80 cm

Pokud jste se rozhodli, že interiérové dveře Naturel Accra 80 cm jsou to pravé řešení pro váš domov, neváhejte a nakupte je na našem e-shopu Velký Nábytek. Tento kvalitní výrobek je k dispozici za skvělou cenu a naše společnost nabízí také montáž a servis naších produktů. S nákupem u nás neuděláte chybu a budete mít skvělý designový prvek, který zapůsobí na vaše přátele a rodinu.

Klikněte zde pro přímý odkaz na produkt na našem e-shopu.

Interiérové dveře Naturel Accra 80 cm
Interiérové dveře Naturel Accra 80 cm