Moderní obývací stěna KORFU v trendy šedé barvě a dubu san remo od Tempo Kondela


Moderní obývací stěna KORFU – trendy šedá barva a dub san remo

Obývací stěna KORFU od společnosti Tempo Kondela je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci moderního designu a praktické funkčnosti. Stěna v trendy šedé barvě a dubu San Remo je ideální volbou pro bytové interiéry s moderními prvky a vysokým standardem.

Velký úložný prostor

Obývací stěna KORFU poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě RTV stolku, který má tři skříňky, dvě police a dvě závěsné skříňky. To vše se vejde do kompaktního prostoru, který stěna zabírá. Šikovně navržené praktické prvky stěny oceníte jako ideální řešení pro ukládání všech potřebných věcí, které se v obývací místnosti mohou hromadit.

Stěna umožňuje ukládání do několika míst a nabízí tak velký úložný prostor, který oceníte nabídkou vysokého komfortu pro každodenní používání.

 

Moderní design

Stěna v trendy šedé barvě a dubu San Remo voní moderním designem. Tento moderní design vyniká zejména v dotykovém systému PUSH UP pro otevírání tištěných dveří stěny. Dveře jsou bez úchytek a otevírají se jednoduše dotykem. Díky tomu se obývací stěna KORFU stane skutečným skvostem vašeho interiéru.

Navržením stěny s důrazem na moderní design a praktickou funkčnost, získáváte dokonalé řešení pro váš každodenní život a zároveň zajišťujete velmi příjemnou atmosféru v obývacím pokoji.

Velikost a materiál

Obývací stěna KORFU přichází v rozměrech (ŠxHxV) 270x50x185 cm. Tloušťka materiálu je 16 mm, což dává celé konstrukci pevnou stabilitu, která zůstane po mnoho let užívání. Disponuje moderním vzhledem, který vás jistě zaujme a zároveň si ji jistě oblíbíte pro její praktickou funkčnost.

S tímto produktem získáte do svého interiéru designovou stěnu, která spoluvytváří útulnou a příjemnou atmosféru, a zároveň získáte vysokou praktickou funkcionalitu.

KORFU Obývací stěna - šedá/dub san remo

KORFU – obývací stěna, která se stane skvělým společníkem v každodenním životě a zároveň doplní interiér vašeho obývacího pokoje.

Chcete se podívat na tento produkt blíže? Navštivte stránku výrobce na atcomplet.cz, kde najdete všechny detailní informace o této moderní obývací stěně. S touto stěnou získáte dokonale zařízený obývací pokoj a mnoho praktických prvků, které oceníte při každodenním užívání.

Specifikace:

  • Moderní design
  • Trendy kombinace šedá barva a dub san remo
  • Velikost: (ŠxHxV) 270x50x185 cm
  • Velký úložný prostor
  • 16 mm tloušťka materiálu
  • Otvírání bez úchytek systémem PUSH UP

Zvolte obývací stěnu KORFU, která vám poskytne nejen dostatek místa pro úložné předměty, ale zároveň doplní váš interiér moderními prvky a vysokou funkčností.