Matně zelená lakovaná komoda Tenzo Lipp I – recenze a popis produktu

Komoda Lipp značky Tenzo je vyrobena z kvalitní lakované MDF v matně zelené barvě a stojí na štíhlé kovové podnoži, která jí dodává symetrii a harmonický vzhled. Úložný prostor je v ní rozčleněn do dvou dvířek a dvou šuplíků. Úchytky jsou v šuplících i ve dvířkách vyřezány a představují jedinečný charakteristický rys celé produktové řady. Rozsáhlá řada LIPP obsahuje více druhů produktů, komodu tak můžete libovolně kombinovat s konferenčním stolkem, jídelním stolem i TV stolkem – všechny produkty jsou dostupné ve třech barvách.

Design a vzhled

Komoda Tenzo Lipp I se svým minimalistickým designem dodá vašemu interiéru jemnou a přitom výraznou atmosféru. Matně zelená barva dodává celému kusu nábytku jedinečný a moderní look, zároveň ale bude ladit se spoustou stylů pokojů. Štíhlá kovová podnož a vyřezávané úchytky hrají roli v již zmíněné symetrii nábytku.

Všimli jste si úchytek? Ty jsou velice netradiční, přitom však korespondují s celým designem nábytku. Nutno podotknout že jsou také velmi praktické a snadno se s nimi otvírají šuplíky i dvířka.

Kvalita a funkce

Komoda Tenzo Lipp I je vyrobena z kvalitního lakovaného MDF materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a snadné udržování. Dvířka a šuplíky jsou snadno ovladatelné a mají dostatečně velký úložný prostor, takže se do ní vejde opravdu mnoho věcí. Kovová podnož perfektně drží celý kus nábytku na místě a v kombinaci s matně zelenou barvou zaručuje, že se komoda stane krásným a přitom praktickým kouskem v každé místnosti.

Využijte prostor v ložnici, obývacím pokoji, kanceláři, nebo kamkoliv chcete s touto stylovou a praktickou kousku nábytku.

Údržba a cena

Komodu Tenzo Lipp I je poměrně snadné udržovat. Stačí jen namočit do vody měkkou vlhkou houbu a přejet po celé ploše komody. Umyjte věci, které na ni postavíte a udržujte ji pravidelně pouze v čistotě. Pokud se rozhodnete pro tento kousek nábytku, koupíte si ho přibližně za 12 000 Kč. Za tuto cenu získáte nejen kvalitní kus nábytku, ale i funkcionalitu a design s osobitým stylem.

Pokud hledáte praktickou a pěknou komodu, která se hodí do mnoha stylů pokoju, rozhodně si prohlédněte i toto zajímavého kousku nábytku, který najdete na www.nabytekhned.cz.

Komoda Tenzo Lipp I

Komoda Tenzo Lipp I se zelenou lakovanou barvou a kovovou podnoží je výbornou volbou pro ty, kteří hledají praktický, ale zároveň moderní nábytek. Pod 12 000 Kč získáte vytříbený kus nábytku s unikátním designem a klasickou funkcionalitou.