Kusový koberec Flatweave 104828 Silver/Grey-80×150 – elegance pro váš interiér

Kusové koberce Flatweave jsou velice odolné a pevné koberce, vyrobené ze 100% Polypropylenového vlákna. Koberce jsou se svou nižší výškou vlasu velice dobře udržovatelné a své využití naleznou zejména v obývacích pokojích, nebo venku na terase, mají antistatickou úpravu a obšití na delších stranách, navíc se dají dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Elegantní design v moderním provedení

Koberec Flatweave 104828 Silver/Grey-80×150 je jedním z nejoblíbenějších modelů. Jeho elegantní design v moderním provedení kombinuje šedou a stříbrnou barvu, takže bude skvěle vypadat v každém interiéru. Vzhledem ke svému provedení se skvěle hodí k modernímu i klasickému interiéru, doplní váš nábytek a celkově svůj interiér pozvedne na vyšší úroveň.

Odolnost proti opotřebení a snadná údržba

Protože jsou kusové koberce Flatweave vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, vynikají i svou odolností proti opotřebení. Díky tomu si můžete být jisti, že vám bude sloužit po mnoho let. Pokud se na koberec dostane nečistota, stačí ho jednoduše vyčistit šampónem, nebo pěnou na koberce. Díky tomu bude váš koberec vždy vypadat jako nový.

Kam se nejvíce hodí koberec Flatweave 104828 Silver/Grey-80×150?

Koberec Flatweave 104828 Silver/Grey-80×150 se hodí zejména do obytných prostor, jako jsou obývací pokoje, ložnice a dětské pokoje. Vzhledem k tomu, že je odolný proti opotřebení, se ale může použít i jako koberec na terasu, nebo balkon. Jeho elegantní design jde ruku v ruce s jeho využitím, takže se váš interiér zvýší na jinou úroveň.

Koberec Flatweave 104828 Silver/Grey-80x150

Objednejte si koberec Flatweave 104828 Silver/Grey-80×150 ještě dnes na naradi-cz.cz a rozveselte svůj interiér.