Komoda Zoom1 z borovice o rozměrech 160x100x42 cm


Úvod

Komoda Zoom 1 se vyznačuje inovativním designem, který osloví milovníky moderního interiérového designu. Tato komoda je vyrobena z kvalitní borovice a disponuje rozměry 160x100x42 cm. To znamená, že se jedná o velkou komodu, která nabízí dostatek místa na skladování věcí.

Design a vzhled

Komoda Zoom1 je vyrobena z borovicového dřeva, což jí dodává příjemný přírodní vzhled. Tento kus nábytku je především vysoce funkční a nabízí mnoho možností skladování. Na přední straně komody jsou deset skříněk, které jsou doplněny držáky ze skla.

Funkce

Tato komoda nabízí spoustu úložného prostoru, takže se hodí pro větší domácnosti, kde je potřeba uložit spoustu věcí. Komoda se skládá z deseti skříněk, což znamená, že uvnitř ní najdete spoustu skladovacího prostoru. Všechny skříňky jsou navíc vybaveny držáky ze skla, které dokážou snadno uchovat sklenice či porcelánové nádobí.

Cena

Komodu Zoom1 můžete zakoupit na stránkách společnosti Sidonia, která nabízí široký výběr kvalitního nábytku. Cena této komody je více než přijatelná, a to vzhledem k tomu, že jde o velký kus nábytku s mnoha úložnými prostory.

Nakupujte komodu Zoom1 z borovice na stránkách společnosti Sidonia a získejte moderní kus nábytku, který vám nabídne dostatek místa na uložení věcí. Vzhledem k inovativnímu designu komody se jistě stane skvělým doplňkem vašeho interiéru.

Komoda Zoom1

Závěr

Komoda Zoom1 z borovice je vynikajícím kusem nábytku, který nabízí spoustu úložného prostoru a moderní design. Pokud tedy hledáte kvalitní a praktickou komodu, může být tato volba ideální. Navíc, objednáním této komody na stránkách Sidonia získáte vynikající kus nábytku za přijatelnou cenu.