Koberec Think Rugs Sunrise Tikki o rozměrech 120 x 170 cm


Koberec Think Rugs Sunrise Tikki – Moderní, Hravý a Neutrální zároveň

O rozměrech 120 x 170 cm

Koberec Think Rugs Sunrise Tikki je moderním, hravým a neutrálním doplňkem pro každou domácnost. Jeho unikátní design ho předurčuje jako ideální estetický i praktický prvek pro dospělé, ale i dětské pokoje. Pokud tedy hledáte něco, co obmění vámi oblíbený interiér nebo vyplní prázdné místo na podlaze, bude tento koberec skvělou volbou.

Koberec Think Rugs Sunrise Tikki

Materiál z něhož je koberec vyroben, je vysoce kvalitní polypropylen. To znamená, že je velmi odolný proti opotřebení a také se snadno čistí. Další výhodou polypropylenu je, že odpuzuje případné skvrny, takže se nemusíte strachovat o to, že by Váš nový koberec brzy ztratil svůj zářivý vzhled.

Koberec Think Rugs Sunrise Tikki je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí mít doma moderní, hravý a zároveň neutrální prvek, který nejenže vypadá skvěle, ale také se s ním snadno pracuje při údržbě a čistění.

Detaily Koberec Think Rugs Sunrise Tikki

Kde si koberec zakoupit?

Našli jsme pro Vás obchod, kde můžete zakoupit tento úžasně krásný koberec. Navštivte internetový obchod Esrom.cz, kde můžete vybírat z širokého sortimentu koberců. Navíc, u vybraných kusů jsou nyní slevy až 20%, tak neváhejte a nakupujte se slevou. Stejně tak, můžete si vybírat z jiných kusů, které Vám budou vyhovovat podle stylu Vašeho interiéru.

Esrom.cz

Využijte této skvělé nabídky a pořiďte si také tento krásný koberec, který oživí i Váš interiér.