Keramický hrnek Dots 230 ml – modrá pro osobité pití vašich oblíbených nápojů

Užijte si zaslouženou pauzu během dne s vaší oblíbenou kávou nebo čajem v tomto krásném keramickém hrnečku s drobnými bílými puntíky na lesklém barevném podkladu s oblými tvary, díky kterým perfektně padne do ruky.

Tento hrnek je ideální nejen pro milovníky retro stylu. Jeho unikátní design s drobnými bílými puntíky na světle modrém pozadí vám dodá pocit nostalgie a pohody, což může být ideální pro odpočinek během náročného dne. Hrnek má objem 230 ml, což je ideální velikost pro osobitý nápoj.

Krásný hrnek nejen pro milovníky retro stylu

Tento hrnek se dá použít nejen pro pití vaší oblíbené kávy nebo čaje, ale také horké čokolády, nebo i ledového nápoje. Jeho keramický materiál udržuje teplotu nápoje a vaše oblíbené nápoje budou dlouho teplé.

Kromě své praktičnosti a funkčnosti vás tento hrnek také ohromí svým designem. Modré pozadí s drobnými bílými puntíky doplní váš interiér trefnou retro notou a budete mít pocit, jako byste měli vlastní kavárnu přímo doma.

Jak to tak bývá, „nápoj“ se pije také očima a pohled na tento krásný hrnek vám určitě přidá na chuti vaší oblíbené kávy či čaje.

Tento krásný keramický hrnek Dots 230 ml – modrá od Codina může být také ideálním dárkem pro vaše nejbližší nebo přátele, kteří milují kávu či čaj.

Vyberte si tento unikátní hrnek právě pro vaše oblíbené nápoje

Tento hrnek Codina si můžete zakoupit na stránkách Codina: https://www.codina.cz/produkt/keramicky-hrnek-dots-230-ml-modra

Vyberte si tento unikátní keramický hrnek pro vaše oblíbené nápoje a užijte si volný čas nebo pracovní pauzu v pohodlí svého domova s tímto krásným retro hrnkem Dots 230 ml – modrá od Codina.

Káva v keramickém hrnku

Užijte si naplno svůj oblíbený nápoj s tímto krásným keramickým hrnkem od Codina.