Jídelní stůl a židle BERGEN – eleganci dubu a pohodlí hnědého mikrovlákna

Úvod: Dnes se podíváme na nádherný kus nábytku – jídelní stůl a židle Bergen, které si získaly své místo v obývacích pokojích a jídelních prostorech mnoha lidí. Jeho úchvatné spojení eleganci dubu a pohodlí hnědého mikrovlákna, činí tento kus nábytku jedinečným a nezaměnitelným.

Jídelní stůl Bergen

Design a materiál

Jídelní stůl a židle Bergen vyzařují skandinávskou eleganci a rustikální styl, který je v poslední době velmi oblíbený.

Vysoce kvalitní dubové dřevo: Stůl je vyroben z kvalitního dubového dřeva, které zajišťuje dlouhou životnost a pevnost tohoto kusu nábytku. Dubové dřevo také přináší na stůl krásný rustikální vzhled a vysokou odolnost.

Hnědé mikrovlákno: Zajistěte si maximální pohodlí a usadíte se do elegantní hnědé polstrování z mikrovlákna. Mikrovlákno je velmi odolné a snadno se udržuje, což z něj dělá ideální volbu pro použití v jídelních stolcích.

Rozměry

Stůl a židle BERGEN jsou schopny vypadnout dobře v jakémkoli prostoru díky jejich rozměrům, které umožňují pohodlné usazení 6 osob.

Jídelní stůl: Rozměry stolu jsou dle Maliboo.cz 180 x 90 x 76 cm (délka x šířka x výška).

Jídelní židle: Rozměry židle jsou dle Maliboo.cz 49 x 54 x 85 cm (šířka x hloubka x výška).

Jídelní židle Bergen

Závěr

Jídelní stůl a židle Bergen jsou zkrátka ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a kvalitní kus nábytku do svého interiéru.

Pokud hledáte k akčnímu setu i kvalitní stůl a židle, je právě tento kus pro vás tou pravou volbou. Nenechte si ujít skvělou nabídku na tomto výrobku a navštivte stránky Maliboo.cz

Zdroj: V textu byly použity informace z oficiálních stránek Maliboo.cz