Inovativní sedací polštář na míru – rozměry 40/40/4 cm!

Stvořte si pohodlné místo pro odpočinek přesně podle svých představ!

Novel Sedací polštář v rozměru 40/40/4 cm je nejnovějším přírůstkem v naší nabídce produktů. Tento polštář je navržen tak, aby Vám poskytl co nejpohodlnější polohu během Vašeho odpočinku. S naším polštářem můžete být jistí, že každá Vaše sedací plocha bude optimálně podložena.

SEDACÍ POLŠTÁŘ, 40/40/4 cm – PETROLEJOVÁ

Novel Sedací polštář v rozměru 40/40/4 cm je k dispozici v různých barvách, například v atraktivní petrolejové barvě.

Tento polštář je vyroben z kvalitních materiálů, které splňují nejvyšší standardy trvanlivosti. Tento polštář vám poskytne maximální podporu, což je obzvláště důležité pro lidi, kteří tráví většinu času seděním.

Sedací polštář Novel se hodí na sedací soupravu, křeslo nebo dokonce na postel. Sedaní comfort, který nový polštář poskytuje, je jedinečný a zlepší kvalitu vašeho odpočinku výrazně.

Vyberte si barevnou variantu, která se ideálně hodí do místnosti, kde polštář plánujete používat.

Sedací polštář Novel

Naši odborníci Vám doporučují tento polštář zejména v případech, kdy máte problémy s bolestí zad a krční páteře. Válka velikosti 4cm poskytuje dostatečnou podporu a pomáhá s odlehčením Vašeho těla.

40X40X4CM – PES

Novel Sedací polštář v rozměru 40/40/4 cm je nejen praktický, ale také velmi estetický doplněk. Existuje varianta se psím potiskem, který je nápaditý a zajímavý doplněk pro každý interiér.

Je to skvělý způsob, jak přidat do místnosti trochu humoru a zároveň se postarat o své zdraví a pohodlí.

Sedací polštář Novel s potiskem psa

Novel Sedací polštář s potiskem je vyroben z kvalitního polystyrenu, který zajišťuje optimální podporu pro Váš organismus. Díky tomuto polštáři se budete cítit pohodlně a uvolněně, a to i po dlouhodobém sedění.

Chcete-li se uvolnit a vychutnat si opravdu pohodlný a zdravý odpočinek, neváhejte si objednat polštář Novel Sedací Polštář.

Přejeme Vám pohodlné odpočínkání!