Exotan přináší luxusní zahradní pohovku ST. PETER LV2500TQDFFSC pro nezapomenutelné relaxační zážitky v přírodě!

Krásná rohová pohovka ST. PETER od holandského výrobce nádherného zahradního nábytku EXOTAN je tou správnou volbou pro ty, kteří hledají pohodlné a luxusní řešení pro svou zahradu, terasu nebo balkon. Pohovka má rámovou konstrukci z teakového dřeva s certifikací FSC, což zaručuje, že dřevo pochází z udržitelných zdrojů. Veškeré použité materiály jsou kvalitní a odolné, takže se nemusíte obávat ničeho, co by mohl produkt poškodit.

Exotan rohová zahradní pohovka ST. PETER LV2500TQDFFSC

Pohodlné sezení zajišťují příjemné polštáře. Tyto polštáře jsou vyrobeny z olefinu a rychleschnoucí pěnové výplně. Tato pěna je nejen rychleschnoucí, ale také odolná vůči plísním a hnilobě. Pohovka je připravena na každé počasí a můžete ji bez obav nechat venku po celou sezónu. V případě silného deště doporučujeme polštáře umístit šikmo a pro urychlení schnutí lze polštáře otřít suchým hadříkem. Pohovka je velmi prostorná a pojme minimálně pět lidí.

S ČÍM LADIT

Zahradní pohovka ST. PETER působí velmi elegantně až luxusně. Krásně ji využijete na vaší zahradě, terase či balkonu. Doplňte pohovku dalším nábytkem nebo doplňky z teakového dřeva nebo nábytkem v šedé, černé nebo hnědé barvě a získáte velmi krásnou a stylovou terasu.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • Moderní design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiály
  • Rychleschnoucí pěna
  • Nízko údržbový nábytek

Zápory

  • Není

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: teakové dřevo