Elegance a kvalita: sprchové dveře 120 cm Roth Elegant Neo Line BIPF212020VPE

Když si pořizujete novou koupelnu, rozhodně byste se neměli soustředit pouze na velikost a design vaničky nebo sprchy. Sprchové dveře jsou totiž klíčovým prvkem, který může celému prostoru dodat elegantní a moderní vzhled. Pokud tedy hledáte kvalitní a stylové dveře, může být volba sprchových dveří 120 cm Roth Elegant Neo Line BIPF212020VPE tou nejlepší pro vás.

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru.

Sprchové dveře Roth Elegant Neo Line BIPF212020VPE jsou vyrobeny z kvalitního skla a mají šířku 120 cm. Je ale potřeba si uvědomit, že se jedná pouze o jednu polovinu sprchového koutu, takže si musíte přikoupit druhou polovinu, kterou přizpůsobíte požadovanému rozměru. Pokud ale máte dostatek prostoru, může být tento model skvělou volbou.

Sprchové dveře s profilem v lesklém chromu s dekorem transparent.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou sprchové dveře Roth Elegant Neo Line BIPF212020VPE tak oblíbené, je jejich elegantní design. Dveře mají profil v lesklém chromu, který perfektně kontrastuje s transparentním dekorem. Díky tomu se budou skvěle hodit do moderní koupelny s jinými kovovými prvky.

S technologií RothETC na bázi nanotechnologie, která ochrání sklo před usazováním vodního kamene a nečistot.

Kromě svého estetického vzhledu mají sprchové dveře Roth Elegant Neo Line BIPF212020VPE také několik praktických funkcí. Patří mezi ně technologie RothETC na bázi nanotechnologie, která zaručuje ochranu skla před usazováním vodního kamene a nečistot. Díky této inovativní technologii se vám nebude muset tolik čistit a udržovat skleněné dveře.

Pantový systém otevírání. Levá i pravá orientace.

Kromě toho mají sprchové dveře Roth Elegant Neo Line BIPF212020VPE také velmi praktický pantový systém otevírání. Dveře se budou otevírat a zavírat snadno a bez problémů. Navíc je možné zvolit levou i pravou orientaci dveří v závislosti na uspořádání vaší koupelny.

Nakupovat kvalitní a stylové sprchové dveře může být náročné, ale pokud zvolíte model Roth Elegant Neo Line BIPF212020VPE, rozhodně neuděláte chybu. Tyto dveře zaručují skvělý design, praktické funkce a vysoce kvalitní materiály.

Logo Roth
Sprchové dveře 120 cm Roth Elegant Neo Line BIPF212020VPE

Pokud vás tento model zaujal, můžete si je zakoupit na této odkaz.