Čtvercová vitrína KEAGEN v bílém lesku – ideální pro moderní interiéry

Moderní interiéry si vyžadují moderní nábytek. Když se chcete pro svůj domov pořídit nějakou výjimečnou a zároveň praktickou věc, která osvěží celou místnost, určitě nemůžete vynechat čtvercovou vitrínu KEAGEN. Vysoký lesk a čistá bílá barva provokují moderní design s prvky minimalismu a s velkým smyslem pro detail.

Vitrína čtvercová

Bílá vitrína KEAGEN

Tato čtvercová vitrína má rozměry 50 x 50 x 30 cm a je ideální pro malé prostory. Díky svému modernímu vzhledu vás osloví a zaujme již na první pohled. Uvnitř máte možnost uložit různé dekorační předměty, sklenice nebo knihy, které budou stále na očích. Systém otevírání dvířek je tradiční, ale díky speciálnímu systému „PUSH-CLICK“ s výhodou a úspěšností.

Barva a materiál

Vitrína KEAGEN je vyrobena z kvalitních materiálů. Korpusem je LTD, což je pevný a odolný materiál, který zajišťuje dlouhou životnost celého nábytkového kusu. Dvířka jsou z MDF desek, které jsou opatřeny vysokým leskem v čisté bílé barvě. Tento designový prvek zajišťuje, že vitrína KEAGEN bude výstavní přímo v místnosti.

Vnitřní uspořádání a dodání vitríny KEAGEN

Vitrína KEAGEN je vybavena jednou poličkou, která v kombinaci s vysokou vitrínou, umožní ukládat věci účelně a prakticky. Vitrína KEAGEN je demontovaná, ale i s tím si dokážete v klidu poradit. Jednoduchost montáže usnadní již frustrovaným majitelům, kteří dostali nábytek s miliónem šroubků. Záruka na vitrínu KEAGEN je 24 měsíců.

Překvapte své hosty nevšedním kusem interiérového designu, zakoupit tuto vitrínu KEAGEN. Zaručeně uděláte velký dojem a zároveň získáte praktický a pěkný kus nábytku.
Rychle se podívejte na produktovou stránku této čtvercové vitríny KEAGEN v bílé barvě, kde si můžete podrobně prohlédnout informace o ní.

Koupit vitrínu KEAGEN