Červený koberec Universal Lana – krášlení interiéru


Moderní vzor, snadná údržba a hebký dotek?

Taková kombinace tvoří ideální koberec, který osvěží i zútulní interiér. Vsaďte na oblíbenou značku Universal, která patří mezi naše spolehlivé stálice.

Červený koberec Universal Lana

Kolekce Lana vyniká plastickým profilem tkaní, díky kterému vzniká působivý 3D efekt vzoru. Tento koberec získal nespočet pozitivních recenzí a stal se jedním z nejoblíbenějších produktů v naší nabídce.

A co víc – nejde jen o estetický doplněk. Koberec zajistí vyšší tepelnou stálost v místnosti, takže neprochladnete od nohou a zároveň v létě bude pokoj déle odolávat návalům horka. Navíc poskytuje zvukovou izolaci, za což vám poděkují i sousedé.

Snadná údržba

Zajímá vás, jak na údržbu tohoto koberce? Vzhledem k materiálu je čistění velmi jednoduché. Jemnější znečištění stačí vyčistit vysavačem, při větších nečistotách můžete použít speciální čisticí prostředky.

Červený koberec Universal Lana - detailní pohled

Tento krásný koberec je vyroben z 100% polypropylenu, materiálu, který se vyznačuje odolností vůči vlhkosti a plísním. Díky tomu se nemusíte bát ani toho, že by koberec někdy nabral nepříjemnou vůni.

Skvělá cena a rychlé dodání

Pokud vás zaujal tento červený koberec Universal Lana, zamluvte si ho ještě dnes. Zaručujeme vám nejen kvalitní produkt za skvělou cenu, ale také rychlé dodání na vámi zvolenou adresu.

Červený koberec Universal Lana - objednat