Bílá mat Casarredo komoda GENEWA 2: minimalistický design s funkcionalitou

Bílá dvoudveřová komoda se 4 zásuvkami a 2 dvířky z kolekce GENEWA je ideální volbou pro moderní interiér. S minimalismem a elegancí, tato komoda vás okouzlí svým dokonalým vzhledem. Chcete-li komodu ve světlé barvě s minimalistickým designem, pak je GENEWA komoda právě tou správnou volbou.

Hodí se všude

Komoda se hodí do ložnice, studentského pokoje, obývacího pokoje či předsíně. Můžete do ní uložit všechny své věci díky čtyřem zásuvkám a prostoru za dvířky. Vše bude na svém místě a snadno dostupné.

Matná bílá

Korpus i dvířka jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky v barvě matná bílá. Ve srovnání s lesklou bílou, matová bílá vyzařuje klid a pohodu. Zároveň dodává celé komodě sofistikovaný vzhled.

Úchyty na dvířkách i zásuvkách jsou plastové, což znamená, že nejsou kovové, ale z plastu. Tato volba je preferována pro lehkost, estetiku a příznivou cenu.

Demontované dodání

Komoda je dodávána v demontovaném stavu, což znamená, že si ji musíte sami sestavit. To může být pro někoho problém, ale nemusí to tak být. Jednotlivé díly a spoje jsou důmyslně navrženy, aby byly co nejsnazší na montáž. Navíc máte možnost si zkontrolovat, že je vše v pořádku, než začnete sestavovat.

Pokud hledáte komodu, která splňuje všechny výše uvedené kritéria, je Casarredo komoda GENEWA 2 ta pravá volba pro vás. S elegantním designem, funkčností a elegantní matnou bílou barvou, bude perfektně ladit s vaším interiérem.

Casarredo komoda GENEWA 2

Více informací o produktu na stránkách Interierio.cz