Bílá borovicová komoda Marckeric Berna – 79 x 40 cm

Elegantní komoda Berna značky Marckeric je vyrobená z masivního borovicového dřeva. Použití bílé barvy vytváří atraktivní vzhled, díky čemuž získává skříň na unikátnosti a stylu. Bude skvělým doplňkem nejen vaší ložnice.

Praktický prostor pro váš inventář zajistí několik zásuvek. Doporučujeme tuto skříň kombinovat také s ostatními produkty řady Berna, získáte díky tomu dokonalou souhru nábytku ve vašem interiéru.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Attractiveness and Style with White Pine Marckeric Berna Dresser

The elegant Marckeric Berna dresser is made of solid pine wood. The use of white color creates an attractive appearance, making the dresser unique and stylish. It will be a great addition not only to your bedroom.

Practical space for your inventory is provided by several drawers. We recommend combining this dresser with other Berna series products to get the perfect harmony of furniture in your interior.

Tip: To clean, we recommend a microfiber cloth soaked in water with a few drops of soap or liquid soap. After washing, wipe the surface dry with a soft cloth. When washing, it is good not to press on the surface of the furniture and avoid areas that are not protected by foil or varnish.

Bílá borovicová komoda Marckeric Berna - 79 x 40 cm

Elegantní komoda Marckeric Berna pro zvýraznění vaší ložnice

Marckeric Berna je dokonalou volbou, pokud hledáte elegantní a stylovou komodu. Je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva a pomocí použití bílé barvy vytváří masivní, ale přitom jemný vzhled, který jistě zvýrazní váš interiér.

Komoda má několik praktických zásuvek, které nabídnou dostatek prostoru pro uložení vašich věcí. Kombinujte ji s ostatními produkty z řady Berna pro dokonalou souhru nábytku.

Bílá borovicová komoda Marckeric Berna - 79 x 40 cm

Vyberte si kvalitní borovicovou komodu Marckeric Berna

Borovicové dřevo je známé pro svou kvalitu a trvanlivost, což z něj dělá ideální materiál pro nábytek. Tato bílá borovicová komoda Berna od Marckeric je šikovně navržená tak, aby vám nabídla dostatek skladovacího prostoru a zároveň vypadala skvěle jako součást vašeho interiéru.

Komoda Berna je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek, který bude vyhovovat jejich potřebám a stylu. Nezapomeňte ji kombinovat s ostatními produkty z řady Berna pro dokonalé uspořádání vašeho interiéru.

Bílá borovicová komoda Marckeric Berna - 79 x 40 cm

Skladování s elegancí s bílou borovicovou komodou Marckeric Berna

Tato komoda Berna je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva, což zaručuje její trvanlivost a kvalitu. Bílá barva dodává komodě atraktivní a štýlový vzhled, což z ní dělá šikovnou volbu pro každý interiér.

Bude skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít dostatek prostoru pro skladování svého inventáře a zároveň si užívat skvělý vzhled nábytku v jejich ložnici. Kombinujte ji s ostatními produkty z řady Berna pro dokonalou souhru n