Béžový kameninový mlýnek na pepř od Bitz Stentøj

Dánská značka Bitz sází při výrobě nádobí nejen na nadčasový a elegantní vzhled, ale i na pečlivý výběr materiálů. Kombinace, jež povznese i každodenní stolování téměř na slavnostní událost. není výjimkou.

Vysoká pevnost a odolnost

Kolekce Stentøj je vyrobená z kameniny pokryté výraznou lesklou glazurou. Nádobí se tak pyšní vysokou pevností i odolností proti vysokým teplotám. Díky tomu můžete klidně mlít pepř i při úpravě vašich oblíbených masových jídel.

Jedinečnost každého kousku

Díky ruční výrobě se mohou na povrchu objevit drobné nedokonalosti, které však pouze dodávají na jedinečnosti každého kousku. Nikdy nebudete mít stejný kus jako vaši sousedé či rodina. tak bude stát na vašem stole nejen jako praktický pomocník, ale i jako designový kousek.

Však už tušíte, že k hromadě nádobí na vašem stole se k tomuto mlýnku bude hodit i ostatní kolekce, či jiné nádobí z Bitz Stentøj.

Praktický pomocník na stole

Mlýnek na pepř s rozměry 12 x 5,5 cm vám usnadní okamžitou úpravu dochucení vašich jídel. Vysoká kvalita materiálu a zpracování zaručuje snadné a plynulé drcení pepřových zrn. A díky barevnému provedení, které nevyžaduje složitou údržbu, bude mlýnek stále jako nový.


Béžový kameninový mlýnek na pepř od Bitz Stentøj

Nenechte si ujít tuto exkluzivní nabídku na béžový kameninový mlýnek na pepř od Bitz Stentøj.

Vyberte si designový kousek, který povznese vaše stolování na novou úroveň. A díky praktičnosti a vysoké odolnosti nádobí z kameniny, bude vaše investice do nádobí značky Bitz stát za to.