Béžovo-černá zahradní židle Kave Home Glynis z eukalyptového dřeva – stylový a pohodlný kousek pro vaši zahradu

Eukalyptové dřevo vyniká svou odolností a tvárností. S trochou péče vám bude sloužit pěknou řádku let k naprosté spokojenosti a obstojí i v proměnlivých podmínkách vrtošivého počasí.

Eukalyptové dřevo – produkt vysoce kvalitní a odolný

Zahradní nábytek z eukalyptového dřeva se vyznačuje vysokou kvalitou a nezpochybnitelnou trvanlivostí. Pro odolnost a tvrdost roste eukalyptový strom podobně jako dub – hodnota pevnosti překonává i 100 N/mm2.

Zejména v letních měsících užívají lidé zahrady k pobytu venku, k jídlu, k relaxaci a k chvílím pohody. Pokud k tomu využíváte kvalitní a komfortní zahradní nábytek, znamená to, že si užíváte atmosféru vaší zahrady plnými doušky a příjemně relaxujete – a to je náš cíl.

Zahradní nábytek pro relaxaci – aliance s přírodou

Využívání dřeva a dalších přírodních materiálů k výrobě zahradního nábytku znamená nejen harmonii designu s prostředím, ale také to, že využíváme suroviny, které mají své vlastnosti a hodnotu i pro lidský organismus.

Oproti nábytkem z plastu, který navíc pokulhává i estetickou stránkou, má dřevěný nábytek přírodní kouzlo a šarm. Eukalyptové dřevo svou strukturou a barvou plně odráží atmosféru zahrady a společně vytváří úžasný zážitek ze života venku.

Béžovo-černá zahradní židle Kave Home Glynis

Tento model zahradní židle Béžovo-černé značky Kave Home Glynis zapadne jak do moderně laděného zahrady, tak do klasické zahrady s řadou odrůd keřů, keřových stromů a květin.

Kave Home je mezinárodní firma nabízející nejen zahradní nábytek, ale také nábytek do bytu a kanceláře. Kvalitním provedením a zpracováním se řadí mezi přední výrobce a dodavatele nábytku. Zároveň se zaměřuje na inovativní a jedinečný design, který uspokojí náročné zákazníky nejen v Evropě, ale i v jiných zemích světa.

Ke srovnatelným produktům nabízeným na trhu je výhodný a zároveň se vyznačuje zajímavým designem. Jeho černá barva a bežové polstrování perfektně zapadne do venkovského stylu, klasické zahrady, ale nevadí ani na zahradě, kde převládají moderní prvky.

Béžovo-černá zahradní židle Kave Home Glynis z eukalyptového dřeva

Kave Home Glynis – kousek, který osloví vás i vašeho hosta

Zahradní židle Kave Home Glynis s rozměry 55 x 64 x 84 cm je vyrobena z kvalitního eukalyptového dřeva a má o sedák a záda polstrování z polyesteru. To se postará o maximální pohodlí a komfort při sezení, kdy si můžete vychutnat klidný odpočinek pod širým nebem.

Kombinace černé barvy a bežového polstrování vyniká nejen svým nadčasovým designem ale také službou pro vaše zdraví a pohodu. Udržovat tuto židli bude velmi snadné. Pokud ji budete chránit před nepříznivým počasím, bude pro vás tou správnou volbou a nezklame vás. Pokud Vás tento kousek zaujal, můžete si ji zakoupit přímo na stránkách firmy Nabytek Prehledne.

Béžovo-černá zahradní židle Kave Home Glynis z eukalyptového dřeva

Zveme Vás navštívit stránky naší firmy, kde se můžete podívat na celou naši nabídku zahradního nábytku. Pokud se Vám líbí zahrada spojená s odpočinkem a relaxací na kvalitním zahradním nábytku, určitě budete spokojeni i s naší nabídkou.

Navštivte naše stránky Nabytek Prehledne a neváhejte si vybrat z naší široké nabídky. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme s výběrem nejkvalitnějšího a nejkrásněj