Béžová rohová pohovka MESONICA Fluvio 250 cm – dokonalý kousek pro prostorný obývací pokoj

Dvoumístná pohovka Fluvio od značky Mesonica je svým kompaktním a geometrickým tvarem odrazem trendů současného moderního designu. Fluvio bezesporu obohatí prostor vašeho obývacího pokoje, do kterého vnese útulnost a pohodlí.

Čalouněná pohovka se vyznačuje maximálním komfortem a nabídne tak perfektní místo k odpočinku a relaxaci. Nábytek z kolekce Fluvio se stane nezbytným doplňkem moderních interiérů i komerčních prostor.

Perfektní místo k odpočinku a relaxaci

Fluvio je skvělým řešením pro ty, kteří hledají moderní a pohodlný nábytek do svého interiéru. Jeho kompaktní velikost a geometrický tvar se hodí do většiny obývacích pokojů. Čalouněná pohovka je vyrobena z materiálů, které ji dělají odolnou a snadno se udržují.

Fluvio nabízí perfektní místo k odpočinku a relaxaci. Jeho měkký polstrování a ergonomický tvar jsou navrženy tak, aby se vám na něm sedělo co nejlépe.

Moderní design pro váš obývací pokoj

Pohovka Fluvio se vyznačuje moderním designem a výjimečným vzhledem. Jeho béžová barva se hodí k většině interiérů a dokáže ještě více podtrhnout stylový charakter vašeho obývacího pokoje.

Fluvio je vybaven mnoha moderními prvky, které z něj dělají skvělý nábytek do moderního interiéru. Jeho geometrický tvar dodává celému prostoru sofistikovaný vzhled a útulnost.

Přemýšlíte-li o tom, jaký nábytek zařídit do vašeho domova, Fluvio od značky Mesonica je definitivně skvělá volba.

Vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto je dobré být před nákupem pečlivě seznámen s těmito podmínkami.

Pokud hledáte moderní a pohodlnou rohovou pohovku, Fluvio od značky Mesonica je skvělou volbou. Navštivte nabídku a přesvědčte se sami o tom, co vám může nabídnout!