ASIR Televizní stolek LUPIN 140 – Ořechový design s černými detaily

Střední televizní stolek, vhodný i pro velkou televizi. Tři velké zásuvky pro uložení všech potřebných nezbytností.

Ovladače, programy, časopisy a další. Vše zůstane skryto a váš obývací pokoj bude vždy uklizený.

ASIR Televizní stolek LUPIN 140

Kovový rám místo nohou dodává stabilitu a zároveň vzdušný vzhled

Materiál: melaminem potažená dřevotříska

Tloušťka: 18 mm

Kovové nohy

Šířka: 140 cm

Výška: 50 cm

Hloubka: 40 cm

3 zásuvky

Výška nohou: 22 cm

Doba, kdy je televize centrem obývacího pokoje je pryč

Dřívější velké televizory jsme umísťovali na speciálně navržené stolky nebo police. Tyto kusy nábytku dostávaly často velký prostor a tím se stávali dominantou obývacího pokoje. Dnes již není nutné, aby televize byla ve středu pozornosti. Může být umístěna na menších stolečcích, případně na zdi. Co se ale týká nábytku, stále platí, že funkce a pohodlí jsou důležitější než vzhled.

Pokud chcete skrýt kabely, ovladače a další zařízení, nechte je schované v zásuvkách či skříňkách. Kromě praktického řešení skrývání kabelů se také snažíme maximalizovat použitelný prostor. ASIR Televizní stolek LUPIN 140 nabízí tři velké zásuvky, které pomohou udržet váš obývací pokoj vždy uklizený.

ASIR Televizní stolek LUPIN 140 detail

Kovový rám místo nohou si nese několik úkolů. Nejenže dodává nábytku vzdušný vzhled, ale také zajišťuje pevnost a stabilitu celé konstrukce. Tento designový kousek exkluzivně nabízí internetový obchod Atcomplet.cz.

Jak správně vybrat televizní stolek

Při výběru televizního stolku hrají roli různé faktory. Velikost, materiál a cena patří k těm nejvýznamnějším.

Velikost

Stůl by měl být dostatečně velký pro vaši televizi i další zařízení, které k ní patří. Je důležité přemýšlet nejen o velikosti vaší televize, ale také o velikosti zvukového systému nebo DVD přehrávače. ASIR Televizní stolek LUPIN 140 je ideální pro středně velkou a velkou televizi.

Materiál

Materiály, ze kterých jsou televizní stolky vyráběné, se liší v odolnosti a vzhledu. Masivní dřevo, dřevotříska, kov a sklo jsou nejčastěji používané. ASIR Televizní stolek LUPIN 140 je potažen melaminem a patří mezi odolnější nábytky.

Cena

Cena televizního stolku je samozřejmě dalším faktorem, na který je nutné při výběru myslet. Je dobré najít nábytek, který splňuje vaše požadavky a zároveň se vejde do vašeho rozpočtu. ASIR Televizní stolek LUPIN 140 nabízí dobrý poměr kvalita/cena.

ASIR Televizní stolek LUPIN 140 detail

Závěr

Pokud hledáte funkční a útulný prostor, ve kterém si můžete vychutnat své oblíbené filmy a seriály, ASIR Televizní stolek LUPIN 140 potěší nejen vaše oči, ale také vám ušetří spoustu místa a stresu.

Pro podrobnější informace o produktu klikněte zde.